Co darovat těhotné kamarádce?

Oblečení

Těhulce můžete udělat radost nějakým kouskem těhotenského oblečení. Dnes je velký výběr těhotenské módy, takže je z čeho vybírat. Kromě klasického oblečení ji jistě potěšíte těhotenským pásem. Jde o elastický pás, který se nosí na bříšku a poskytuje ochranu před chladem nejen rostoucímu bříšku ale i kříži.

těhulka držící si pupík

Knihy

Určitě dobrou volbou bude kniha pro budoucí maminky. Asi každá těhulka si ráda prolistuje knihy o těhotenství, porodu a následně péči o miminka. Vybrat se dá z pestré nabídky takových knížek, stačí zajít do knihkupectví. Podobnou možností je i dárek v podobě předplatného časopisu pro těhotné ženy a maminky. Na našem trhu je jich několik, takže opět si máte z čeho vybrat.

Masáž

Nechcete darovat nic hmotného, zkuste to s poukazem na příjemnou masáž. Budoucí maminky často trápí bolavá záda a kříž, takže taková masáž jistě potěší. Vyberte však profesionálního a zkušeného maséra, protože u těhotných žen jsou některé masáže nevhodné.

Kosmetika

Těhotenství je výjimečný stav, který změní ženské tělo. I proto je během těhotenství důležité nezanedbávat svou krásu a starat se o namáhanou pokožku. Výbornou pomůckou v boji proti popraskání kůže jsou krémy a oleje proti striím. I to tedy může být milý dárek pro těhotnou kamarádku nebo kolegyni.

Poukaz

Pokud netušíte, co byste mohli vybrat, vyřešte to poukazem do nějakého obchodu s těhotenským a dětským zbožím. Budoucí maminka si pak může sama vybrat, co se jí nejvíce sedne.

ležící těhule s botičkami

Nezapomínejte na tatínky

I budoucí tatínkové si zaslouží vhodný dárek. Hledejte dárek pro tatínka na tričkovy.cz. Naleznete tam spoustu originálních triček, které bude tatínek hrdě nosit.
 
Myslete na to, že dárky nemusí být nutně jen spojené s těhotenstvím. Pokud víte, že má vaše těhotná kamarádka nebo známá nějaké hobby, klidně jí darujte dárek, který souvisí s jejím koníčkem. Případně se jí zeptejte, co by ji potěšilo.