Prosaďte si ochranu proti dešti

Víte, možná, že jsou to zvláště Vaše manželky, kterým se Vaše rybaření příliš nezamlouvá, a proto jsou veškeré výdaje za Vaše rybaření zbytečné. Snad právě proto musíte najít cestu k tomu, abyste si mohli rybářský deštník https://www.tahoun.cz/ pořídit bez remcání vlastních žen!

deštník

Máte několik variant efektivní taktiky.
Chcete-li své ženy skutečně přesvědčit o tom, že rybaření je vášeň, která ovšem nenahradí Vaši náklonnost k nim, nesmíte jít na věc zhurta! Musíte použít všechny možné i nemožné taktiky! Jednoduše vyjednávat, být asertivní, podložit svá tvrzení činy. A hlavně fakta! A také trochu projevů lásky by neškodilo!
Chcete si prosadit pořízení rybářského deštníku? Potom taktizujte!

  • Určitě popište vysedávání u vody. Mějte na paměti, že Vaše choť považuje rybaření za bohapusté vysedávání u vody. Proto jí vysvětlete, že letní, nebo májové deštíky nejsou zdraví prospěšné člověku, když nemá ochranný rybářský deštník. Může lehce prostydnout, a tím pádem by více promarodil, než by vypomohl v domácnosti.
  • Vezměte svou manželku na ryby, aby mohla třeba udržovat ohýnek, zaplavat si ve volné přírodě bez namačkaného davu na koupalištích. Háčkuje? Plete? Ať si to vezme s sebou. Můžete si společně mlčet, nebo si popovídat, zavzpomínat. Třeba jí právě toto chybí. Být ve Vaší společnosti bez povinností a starostí. A kdyby sprchlo, nebo byl větší vítr, to by bylo dokonalé! Rybářský deštník by se totiž šiknul!
  • Nebo ji obměkčete aktivitou v domácnosti. Spravte, co jste už dávno slíbil. Projevujte své city k ní častěji. Nebo naopak jí pozornost věnujte stále, až toho bude mít dost a Vy se dočkáte rybářského deštníku proto, abyste konečně na ryby odjel a ona měla klid!

kapky

Vy své manželky ale znáte nejlépe. Určitě najdete cestu k tomu, abyste dosáhl svého. A tím cílem je onen záhadně neschvalovaný zbytečný luxus v podobě rybářského deštníku!