Americká hypotéka nebankovní – rychlé peníze i se záznamem v registrech

Zajisté každý aspoň jednou v životě potřeboval vyšší obnos peněz, díky kterému by si mohl zařídit bydlení, nakoupit zařízení, vyplatit dluhy či splnit veškeré další potřeby a sny. Mnohdy však na to vydělané peníze a úspory nestačí a je potřebné finanční situaci řešit nějakým vhodným úvěrem.
V případě, že potřebujete opravdu vysokou částku, tak spotřebitelské úvěry na takový požadavek nestačí a nejlepším řešením je hypoteční úvěr. Pokud však jde o jeho klasickou formu, tak tu lze využít pouze na pořízení bydlení a musí se doložit účel využití peněz.

pokladnička

Ale je tady ještě další možnost, a to formou americké hypotéky. Tento úvěr má obdobné podmínky jako ten účelový určený na bydlení, ale s tím rozdílem, že peníze je možné využít na cokoliv a nedokládá se účel využití peněz.
Podmínka, která zůstává stejná, je ručení formou zástavy nemovitosti.
V obou případech můžete zajít se žádostí do banky, avšak ne každý klient má to štěstí, že v bance přísnými podmínkami projde. A v takových případech je tady ještě americká hypotéka nebankovní.

Vysoká šance získání peněz pro každého

V případě, že jste neprošli v bance, tak u nebankovních společností máte vyšší šanci tento úvěr získat. A to platí i pro klienty, kteří mají nějaký ten záznam v registrech dlužníků a často nejsou problém ani jiné dluhy či exekuce. Dokonce je peníze možné využít i na jejich úhradu nebo konsolidaci půjček.
Překážkou pro získání nemusí být ani nižší příjmy, protože je můžete navýšit spolužadatelem.

bankovky

Splatnost úvěru je až na 30 let s tím, že jej můžete kdykoliv předčasně splatit zcela bez sankcí.
Oceníte i rychlost vyřízení díky možnosti odeslání žádosti včetně požadovaných podkladů online a také díky odpovědi schválení či neschválení, kterou můžete mít již do 24 hodin.
Navíc vše bez zbytečných poplatků předem a se zcela jednoduchým doložením výše příjmů.