Bez kontroly to nejde


Má-li nějaký podnik prosperovat, musí být jeho zaměstnanci mimo jiné i pod dostatečnou kontrolou. Aby pracovali tak, jak mají, a aby si nepřilepšovali na úkor firmy nějakou tou malou nebo klidně i velkou zlodějnou.
Platí to pro všechny podniky bez výjimky. Ovšem ne všude je zase až tak lehké realizovat to i v praxi. Protože ne všichni zaměstnavatelé mají své lidi a majetek v jediném areálu, obehnaném zdí či plotem a hlídaném strážnými.
Třeba u takových přepravních či stavebních firem je hlídání si majetku docela oříšek. Protože zde se používají nákladní vozidla, jejichž primárním úkolem je jezdit z místa na místo, a ohlídat je během těchto cest lze jen stěží.

cisterna

A proto ti prozíravější z podnikatelů v těch posledně zmíněných oborech sázejí na . Protože jde sice o systém, který rozhodně není zadarmo, jenže přesto se vyplatí. Neboť dokáže to, co v lidských silách víceméně není. Dokáže kontrolovat i jezdící náklaďáky. I na dálku, i bez přímého kontaktu mezi šoféry a jejich šéfy.
Tento zázrak, nesoucí jméno RMC systém, dokáže sledovat podobná vozidla klidně i ve větším počtu a v reálném čase. Díky GPS ví a oprávněné osobě kdykoliv prozradí, kde se to které vozidlo nachází a co se s ním děje, dokáže mít trvale pod kontrolou i hospodaření s pohonnými hmotami, pomáhá vyhledávat optimální trasy, čímž snižuje jak spotřebu, tak i opotřebení vozů, kontroluje vyvíjenou činnost i jízdní styl řidičů a tím zvyšuje výkon a efektivitu a současně tyto motivuje ke sebezdokonalování se.

kabina

Odhalí kdejaký nedostatek, podvod i krádež, a to v reálném čase, a dokáže to i zaznamenat pro pozdější využití, umožňuje i zadávání zakázek na dálku a sledování jejich realizace, šéfům pak díky vykazování zvolených parametrů usnadňuje i papírování, jež je v podnikání nezbytné. A je toho ještě mnohem více, co tento systém svede. A díky čemu firma šetří nemálo procent na nákladech provozu.
A to se vyplatí. Zaručeně.