Číslo, které si všichni zapamatují

Zřizujete si právě infolinku pro svůj internetový obchod? Chtěli byste pro svou taxi službu zvolit zajímavé číslo, které by bylo pro vaše klienty velmi snadno zapamatovatelné v situacích, kdy potřebují využít vaše dopravní služby? Ať už jde o taxi službu, infolinku, nebo o cokoliv jiného, vždy je dobré si uvědomit, že disponovat takzvaným zlatým číslem je obrovskou výhodou a znakem profesionality.

mobil nexus

O co přesně se jedná? Zlatá čísla jsou taková, která jsou typická zajímavým uspořádáním jednotlivých cifer. Může se jednat o situace, kdy jde pět stejných cifer za sebou, kdy se neustále střídají dvě dvojice, nebo kdy je celá kombinace tvořena pouze ze dvou cifer. To způsobí, že bude daná devítičíselná kombinace velmi jednoduchá a každý si ji dobře zapamatuje, a následně vybaví, když to bude potřeba. Pro vaši firmu to znamená, že získáte oproti konkurenci zajímavou výhodu, a že bude váš kontaktní údaj působit mnohem profesionálněji.

Předvolba 72x je dobrou volbou

Kombinací je dost, avšak je potřeba si uvědomit, že postupně ubývají, protože operátoři už nemají potřebu uvolňovat nová. Pokud tedy uvažujete nad koupí, určitě neváhejte, čím dříve se rozhodněte, tím větší možnosti výběru budete mít. Velmi dobrou volbou jsou zlatá čísla s předvolbou 72x https://www.vipcisla.cz/cs/m-36-zlata-cisla-s-predvolbou-72x, která je velmi populární a mezi zákazníky a klienty oblíbená.

operátor call centrum

Ceny od pár desítek tisíc

Předvolbu již máte vybranou, a nyní si určitě lámete hlavu s tím, jaké konkrétní telefonní číslo vybrat. Záleží zde zejména na to, jak moc chcete investovat. Zajímavá kombinace se dá sehnat za pár desítek tisíc, ale také za pár stovek tisíc. Čím vyšší cena, tím lepší uspořádání jednotlivých cifer. Záleží tedy zejména na vašem rozpočtu a rozpočtu vaší firmy. Avšak i kdybyste se měli rozhodnout pro jednu z nejlevnějších variací, která je dostupná i malým firmám a živnostníkům, stále je to velmi dobré rozhodnutí.