Čtěte dětem příběhy, které jich baví

Všude kolem se rodiče setkávají s názorem, že čtení knížek je pro jejich děti velmi přínosné a je dobré s ním začít už v útlém věku. Číst bychom jim však měli pouze to, co jich zajímá a je pro nich z hlediska věku vhodné.
Samozřejmě, že jejich pozornost neupoutáte románem pro dospělé, ale naopak příběhem, který bude rozvíjet jejich představivost a taktéž slovní zásobu. Začněte tedy se čtením pohádek, které mají děti v oblibě a možná je znají i z televizních obrazovek. Díky nim vás totiž budou poslouchat dlouhé hodiny bez přerušení.mašinka Tomáš

Oblíbený příběh mašinky Tomáše

Velmi pěkná a naučná pohádka je právě ta o mašince Tomášovi a jeho přátelích. Znáte ji jak vy, tak i vaše dítě, protože se popularita tyto pohádky vůbec nezměnila. Každá část je něčím výjimečná a přináší dětem v závěru poučení, které jich naučí novým dovednostem.
Právě proto je koupě knihy mašinka Tomáš Chytrá liška velmi dobrým začátkem, jak seznámit vaše dítě se zajímavým čtením, u kterého se vaše dítě naučí porozumět mnoha situacím, se kterými se v budoucnu může setkat.dítě při čtení

Bohatá série knížek

Vaše dítě kniha s dobrodružným příběhem možná zaujme natolik, že si bude přát další skvělé příběhy o tomto geniálním vláčku. Naštěstí pro vás je sortiment tohoto zboží na úrovni, kdy si z něho můžete vybírat. V kategorii knížek o mašince Tomášovi nalezete několik pokračování, ale i speciálních edicí, které budete moct číst v průběhu celého roku. Je na vás, kterým z nabídky podlehnete a zaujmou vás svým obsahem.
Pokud si vaše dítě bude čtení na dobrou noc užívat před každým jeho usnutím natolik, že bude chtít přídavek, můžete mu zakoupit i celou sérii knih třeba na jeho narozeniny nebo jako dárek pod stromeček. Knihy v naší nabídce jsou cenově přijatelné, díky čemu můžete poskytnout typ na dárek pro vaše dítě i nejbližším přátelům nebo vaší rodině a usnadnit jim zdlouhavé hledání perfektního daru.