Důležité je bydlet

Druhy bydlení lze rozdělit na spousta kategorií a pod kategorií, a ještě dalších pod a pod. Byt první kategorie je ten nej se všemi nej. Tedy bohužel i s tím nej nájmem. Všichni víme, jak je to myšleno. Luxus a moderna na nás číhá z každého koutku, z každé věci. Automatické je naprosto všechno a je plně k dispozici. Prostě komfort.
Pak následuje několik středních kategorií, kterými se budeme zabývat, a ještě ta jedna, nejnižší a nejhorší. Jde o bydlení zadarmo, kde se neplatí nájem, ani elektřina, ani plyn. Občas vás po ránu oblízne cizí pes, nebo vás pokoušou mravenci. Je to bydlení pod mostem, ale to zde také probírat nebudeme.
Luxusní bydlení
Podíváme se na tu střední třídu, tu, kterou má nejvíce lidí, kteří se nevyšvihli na lépe placené pozice.
I takové byty mohou vypadat hezky a útulně. Jak na to se dá vyhledat třeba na internetu, kde je hezký časopis o bydlení. Zde lze načerpat spoustu nových nápadů, postřehů, ba i pomocníků. Pokud nás nebaví jen číst, ale i něco dělat, nic nebrání použít články zde jako inspiraci ke zlepšení svého bytu. Většinou to bude jen ku prospěchu věci čili cui bono, jak praví latiníci.
Bydlení budoucnosti
Interiér je vlastně to, co dodává našemu místu pro život neopakovatelnou atmosféru. Tu má rád každý jinou. Někdo inklinuje spíše k rustikální, jiný chce mít vše jen moderní a něco podobného mu nesmí přes práh.
Některým se líbí spousta maličkostí ve vitrínách a na stolečcích, jiný je zase spíše spartánský typ. Nechce žádnou zbytečnost, kdo na tom má, hernajs, utírat prach no ne? Takže má jen postel a ešus, ze kterého dlabe lžící. Ale třeba se i on cítí doma dobře. Proti gustu žádný dišputát.
Je i sorta lidí, kterým je to naprosto jedno, jen když ohromí návštěvu. Je jedno kdo přijde, třeba děda z Moravy, nebo kamarádi z hospody, ale musí prostě valit oči.
Nuže, do které kategorie spadáte vy?