Ikonické kabelky pro ženy, které vědí, jak je nosit

Každá žena vlastní jistě několik modelů kabelek hodících se k různým příležitostem. Nejvíce ovšem využívá tu která je takzvaně univerzální, hodí se velikostí, tvarem, barvou i zpracováním k většině jejího outfitu. Jedním z takových modelů se stávají kabelky guess sleva, pocházející od známé světové značky, jež je známa především svými ikonickými kabelkami. Proč byste tedy jednu z nich nemohla vlastnit i vy? Stačí zavítat do sekce AKCE a vybírat zboží, které samozřejmě neztrácí slevou na své kvalitě a zpracování. Pokud toužíte po klasické menší hnědé kabelce se známým potiskem 4G a také decentním kovovým přívěskem s logem, může být vaše do dvaceti čtyř hodin po objednání!
Detail zipu kožené hnědé kabelky
Druhým pólem tohoto modelu je námi nabízený džínový batoh s krásnou výšivkou růže a odnímatelným plyšovým přívěskem a zlacenými kovovými komponenty. Batůžek je ideální pro mladé slečny, i ostatní dámy které chtějí být viděny. (Výrobek má nastavitelné popruhy a lze ho vyprat v ruce). Pro výstřední nositelky je ideální kabelka s výrazným leopardím vzorem a kovovými prvky ve tvaru hvězd a cvočků. Můžete ji nosit jak v ruce, tak přes rameno, a v každém případě vám dodá punc elegance a luxusu. Stejný dojem vytvoří klasický černý model, jehož jedinou, ale zato velmi výrazným zdobným prvkem jsou velké střapce upevněné na uchu. Tuto středně velkou kabelku noste v ruce, či na rameni.
Detail ucha hnědé kožené kabelky
A udržujte ji otřením vlhkým hadříkem. Výběrem tohoto modelu určitě chybu neuděláte, protože jak barvou, tak velikostí i tvarem je vhodná pro každodenní nošení do práce i k návštěvám kina, nebo k jiným, méně formálním příležitostem.
Vybírejte i z dalších modelů, které svojí originalitou oslovily už desetitisíce žen po celém světě. Vybírejte kabelky, které do svých šatníků s oblibou zahrnují i známé celebrity ze světa hudby a filmu.
Dopřejte si vy pocit výjimečnosti!