Initial balance

V dnešní době existuje velká spousta strategií, které se dají použít ve finančním světě. My se v našem dnešním článku zaměříme na Initial balance, což je jedna z těch základních strategií vůbec. Jestliže navíc hledáte něco, co je opravdu snadné, pak právě tohle bude tím nejlepším řešením. Nic, co by bylo už jednodušší nebo úspěšnější, již neexistuje.

přemýšlení u tabule

Initial balance by se dala charakterizovat jako rovnováha na trhu, která je prvotní. Může se jednat o první hodinu, kdy je daný produkt na trhu, nebo dokonce i první dva týdny. Lze tedy říci, že se jedná o první krok, který nám může ukázat cestu.
Věřte nebo ne, ale můžete být dost překvapeni tím, co může již jeden jediný krok prozradit. Mnohé.

S Initial balance je skutečně možné obchodovat tam, kde si jen vzpomenete. Zkusit začít můžete se starým známým forexem. Jedná se o takové předávací hodiny. Můžete si zde zobrazit například obchodní hodiny Tokia, Sydney apod. Pokud byste chtěli obchodovat a to například na EURUSD, pak si neváhejte zvolit čas mezi devátou a desátou hodinou.
U komodit a akcií tomu je ale malinko jinak. Ty totiž nejsou obchodované nonstop. Vždy se tedy musí brát první hodina otevření nebo jiný časový úsek, který je také konkrétní. Je opravdu potřeba, abyste tento fakt měli na paměti, pokud byste se do něčeho takového rádi pustili.
Jestli je něco, na čem hodně závisí, pak je to minimum a maximum. Pokud jsou totiž malé, pak právě pokoření něčeho takového bude znamenat vstup do pozice, což je vašim cílem.

kancelářská práce

Jestliže je rozptyl naopak velký, pak je obchodování na návrat do pole minima a maxima.
Myslete na to, že je potřeba, aby se vše pečlivě backtestovalo. Jen tak se můžete rozhodnout správně.
Obchodovat je možné ale i delší časové úseky. Na podobném principu je možné zvolit první dva dny v týdnu.
Opravdu se jedná o strategii, která je jednoduchá a v neposlední řadě také úspěšná. Falešné signály je navíc možné filtrovat a to díky tomu, že budete sledovat zprávy.