Jednodušší dostupná verze bydlení

V podstatě díky tomu, že se zpřísnily podmínky hypotéčních úvěrů, tak se objevila současně jiná možnost, jak získat vysněné bydlení. Pokud ovšem je pozemek nebo možnost pronájmu pozemku, kde se nalezne elektřina a přívod vody. Poté již nic nebrání v tom, si vyřídit klasický úvěr nebo požádat kupujícího, pokud je to možné o koupi spotřebního zboží na splátky. Pokud tomu nebrání jiné závažné důvody, proč by se neměl získat úvěr, tak vlastní bydlení bude za chvíli stát na místě a my se můžeme v klidu nastěhovat.

Staré auto s přívěsem, spíš obytný karavan

Kočovný život? Ne plnohodnotné bydlení

Je třeba si uvědomit, že dnešní doba a různé stavby a možnosti jsou na úplně jiné úrovni, než tomu bylo ještě před pár lety. Zakoupit si mobilheim je zcela přirozené a mimochodem ani tyto stavby nejsou nijak podobné klasickým maringotkám nebo původním karavanům. Pokud v něm potřebujeme bydlet a to i přes zimu, tak není vůbec žádný problém. Konec konců pořádné zateplení se provádí stejně, jen to bude mít trochu jiné parametry na přihlašování. Zatímco u přechodné doby využití nepotřebujeme popisné číslo, tak nemusíme řešit ani přihlašovací údaje spojené s kolaudací. Pokud budeme mobilní dům využívat na celoroční pobyt, bude to pravděpodobně i s kolaudačním procesem. Výrobce ale dodá po dohodě vše potřebné pro bezproblémové vyřízení této záležitosti.

Vzorek laminátové podlahy

Výběr je důležitý

Vybrat si svoje bydlení na míru není problém. Celý mobilheim se dá postavit na přání a tak si zvolit kolik místností je potřeba, jaké zařízení a dokonce není problém si nechat vybavit interiér včetně podlahy. Podlahy mobilních domů od Lavarohouse jsou spolehlivé a kvalitně provedené. Také samozřejmě zateplené a pevné. Zkrátka jsou stavěné tak, aby vydržely nejen tlak nebo nápor, ale aby byly příjemné na pohled a snadné na údržbu. Na výběr je z mnoha možností, tudíž bude záležet na uživateli, jakou verzi a provedení si zvolí. Mobilní dům je bydlení na dosah ruky.