Kurz – cesta k sobě samému

Odmalička na modelingovém mole

Má Vaše dítě jasnou představu o svém budoucím povolání? Holčičky jistě ocení kurz pro budoucí modelky. Náplní je naučit malé slečny všem zásadám modelingu – chůzi, výrazu nebo třeba estetickému cítění. Kluci pak budou nadšení z vojenského kurzu. Většinou „cvičení“ probíhá v autentickém prostředí a chlapci si mohou poměřit svoje zdatnosti. Jestli budou i po kurzu lačnit po dalších zážitcích, můžete je vyslat rovnou na tábor s danou tématikou.
 malá holčička

Z čmáranice mistrovské dílo

Pokud Vás zajímá výtvarné umění, ale pokaždé Vám pod rukama skončí čmáranice, navštivte jeden z následujících kurzů.
Levou a pravou mozkovou hemisférou – zaměřuje se na celek a ne na části.
Intuitivní kresba – přináší meditaci.
Hyperrealistický portrét – dává důraz na podobnost s realitou.
 wall art

Jak dospět

Nechce Váš „puberťák“ řešit svoje problémy s dospíváním právě s Vámi? Mnohdy je snazší svěřit se lidem, které tolik neznáme. Dnes již existují kurzy, které Vám s tím pomůžou. Nemusíte se bát, že byste své děti nechali na pospas nějakým šarlatánům. Hodiny vedou specializovaní odborníci, kteří se vyznají v oboru psychologie mladistvých. Odpoví jim na otázky týkající se sexuální problematiky, drog, volby povolání a zbaví je i dalších pochybností.
 

Nové metody učení cizích jazyků

Zkuste využít jednu z nových metod výuky a třeba si cizí jazyk osvojíte mnohem jednodušeji a rychleji.
„Concord“ – dává důraz na poslech s porozuměním.
„Berlitz“ – postupuje jako při nabývání mateřského jazyka.
„Jadis“ – spojuje učení s prožitkem.
 

Senior v akci

Jste v důchodu, vnoučata nemáte a nevíte, jak naložit s časem? Dnes již není výjimkou, že se senioři začínají vlivem doby zajímat o svět technologií. Právě k těmto účelům jsou přizpůsobeny speciální kurzy, kde Vás naučí pracovat s počítači a jinými vymoženostmi na základní nebo pokročilé úrovni. V případě, že Vás tato oblast příliš nezajímá, můžete ve svém pokročilém věku udělat něco pro zdraví a přihlásit se do kurzu zdravého životního stylu nebo například bylinek.
 psychóza
Ať už Vám daná činnost jde nebo Vás jen baví, přispějte svému seberozvoji návštěvou nějakého kurzu. Počítejte však, že se nejedná zrovna o nejlevnější záležitost.