Kvalita, spolehlivost, příznivá cena

Každý podnikatel se snaží ochránit své investice, a pokud k Vašemu podnikání patří i výrobní prostory či třeba sklad, tak jistě chcete dobře ochránit i je. Základem je kvalitní zabezpečení a zajištění těchto budov před neoprávněným vnikem cizích osob. U těchto velkých budov bohužel nestačí jen obyčejné dveře a zámek, ale potřebujete opravdu pořádná a bytelná vrata, která jsou pevná, odolná a vydrží Vám sloužit po velmi dlouhou dobu.

vrata v hale

My Vám právě taková nabízíme. V našem sortimentu najdete opravdu širokou nabídku průmyslových vrat a to v různých provedeních. Záleží na Vašich požadavcích a možnostech prostor, která chcete díky nim zabezpečit. K výrobě využíváme jen kvalitních a spolehlivých materiálů odolných vůči vysokému opotřebení. U nás kvalita odpovídá ceně. Pokud Vás zajímá průmyslová vrata ceník, tak jen stačí říct, na vyžádání Vám jej neprodleně zašleme. Jistě Vás naše ceny velmi překvapí a potěší.

Ať už chcete zajistit průmyslovou budovu či dokonce letecký hangár, s našimi produkty budete vždy stoprocentně spokojeni. Vyznačují se zesílenou konstrukcí, díky které se zvyšuje jejich odolnost vůči vysoké zátěži při mnohonásobném otevírání a zavírání. Je jen na Vás, které provedení či model si u nás vyberete. Nabízíme Vám modely rychloběžné či sekční.
průmyslová hala

Sekční vrata se hodí jak do provozoven, výroby, tak i do skladů, terminálů či dalších průmyslových budov. Je možné je vyrobit v různých designech a je možné je doplnit o dveřní vchod či o okénka nebo je i celé vyplnit sklem, abyste měli přehled o dění venku za nimi. Zajišťují velmi dobrou tepelnou izolaci a udržují stálou teplotu v místnosti. Rychloběžná se hodí také pro sklady a úložiště, jejich výhodou je, že zajišťují ochranu proti průvanu a nežádoucímu usazujícímu se prachu, a také možnost nastavení rychlosti otevírání. Stačí si jen vybrat.