Léčivé bylinky pro muže ve zralém věku

Zkuste řešit vaše potíže se zvětšenou prostatou přírodní cestou. Hlavní výhodou oproti chemicky připraveným tabletám jsou léčivé bylinky, které jsou  účinější a hlavně nemají žádné vedlejší účinky. A o jakých bylinách je řeč? Na našem trhu se objevují léčivé doplňky stravy, které nejen pozitivně působí při obtížích, ale mají i preventivní účinek. Jsou připravované například z vrbovky malokvěté, zlatobýlu obecného, kopřivy dvoudomé, pýru plazivého, vřesu obecného i cibule lékařské. A jaké mají účinky na vaše potíže?

Vrbovka malokvětá
Rostlina se světle růžovými až bílými drobnými květy, čaj z této rostliny má silný a velmi pozitivní vliv nejen na normální funkci prostaty, ale léčí i močové cesty.

Zlatobýl obecný
Zhruba 1 metr vysoká rostlina se žlutými květy, které roste na krajích lesů. Její léčebné účinky jsou známé již od středověku. Napomáhá léčení ledvin, působí protizánětlivě, čistí moč, rozpouští

Kopřiva dvoudomá
Roste v našich oblastech jako plevel. Má mírné antibiotické účinky, a proto pomáhá při zánětech močových cest. Má i silný účinek při čištění krve. 
     

Pýr plazivý
Je to plevel dosahující výšky až 1,5 metru. Jeho léčivá část je kořen nebo celý oddenek. Čaj z této rostliny rozpouští kamínky a usazeniny v ledvinách i močových cestách.                                      

Vřes obecný 
Keříčky této rostliny vytváří četné porosty. Mají protizánětlivé účinky a je močopudný. Obsahuje flavonidy, které mají tolik potřebné antioxidační účinky.          
          
Cibule lékařská
Tato bylina je silný antioxidant, který pozitivně působí na celou cévní soustavu a střevní trakt.

 
Stačí opravdu třeba jen dva šálky denně, které obsahují příslušné bylinky nebo pár kapek přírodního doplňku stravy a vaše potíže, které vám znepříjemňují život nejen přes den, brzy zmizí. Zjistíte, že i váš spánek je kvalitní a není zbytečně rušen častou nutkavou potřebou močení.