Narozeninové skákání

Děti berou jejich velký den, kdy slaví narozeniny, opravdu vážně. Moc dobře totiž vědí, že je tento den pro nich bezkonkurenční nejen díky pozornosti, kterou od všech blízkých a kamarádů dostávají, ale i kvůli dárkům, na které se pochopitelně těší ze všeho nejvíce.
Darovat však vašemu dítěti nemusíte pouze materiální dary, ale i zážitek, na který za žádných okolností nezapomene – a to platí i o narozeninové oslavě.

narozeniny

Aby byla více než obyčejná

Pokud jste v předešlých letech vyčerpali všechny nápady na to, jak bude dětská oslava narozenin nabizime/narozeninove-oslavy probíhat, věřte, že ještě pořád máte z čeho vybírat. Uspořádat ji můžete v trampolínovém parku, kde si radost z pohybu, který je dětem nejbližší, můžou užít dosyta celý den.
Sami jistě dobře víte, jakou parádu udělá obyčejná trampolína, která je určená pouze pro malé ratolesti. Nepochybujte však o tom, že v JumpParku budou všechny skákací atrakce přístupné nejen pro děti, ale i pro rodiče, co vám dá jistou výhodu v tom, zapojit se do zábavy a dovádění společně s vaším dítětem a všemi jeho kamarády.

oslava narozenin

Co všechno budete potřebovat?

Především partu jeho nejbližších přátel a kruhu rodinu. Areál JumpParku je stvořený na velké dětské oslavy, takže se neobávejte toho, že by to byla špatná volba. K dispozici budete mít prostor pro akční aktivity – plné zábavy a smíchu a rovněž i místo k odpočinku, kde si vychutnáte narozeninový dort, který si mimo jiné můžete přinést vlastní. Nemine vás však občerstvení v podobě sladkého pití, jakým je i dětské šampaňské a nějaké malé pohoštění.
Pokud nechcete nechat nic na náhodě, zvažte i možnost využít služby profesionálního trenéra, který se postará nejen o program a vyžití pro všechny děti, ale pomůže vám i s přípravou oslavy, která bude jedinečná v každém ohledu.