Nové a výhodnější podmínky spotřebitelských úvěrů

V posledních letech se hodně mluví o tom, jak se změnily podmínky úvěrů. Většina lidí si myslí, že k horšímu, protože je v posledním roce ještě složitější získat hypotéku na spoustu peněz, zejména proto, že banky mají povinnost, ověřovat si příjmy a výdaje a musíte spadat do nějaké kategorie. Od toho se posuzuje, jak vysokou hodnotu si můžete půjčit, zdali máte na splátky, aby vám zbylo na životní minimum a podobně.

kalkulačka

Naše společnost si však našla cestu, po které se chceme ubírat i nadále a to je pomáhat klientům, jak jen to jde, aby získali spotřebitelský úvěr s výhodnými podmínkami. Jsme schopni zajistit exkluzivní financování formou spotřebitelského úvěru u banky, pod názvem americká hypotéka, dokonce i s malým záznamem v registru, nebo formou nebankovní hypotéky, kterou vám taktéž rádi zajistíme a kde jsou ještě mírnější podmínky.

Základní vlastnosti úvěru

Abyste zjistili podmínky úvěru jako je:

  • Výše částky, kterou si můžete půjčit.
  • Doba splatnosti, po jak dlouhou dobu budete splácet.
  • Výši úrokové sazby – bude pevně daná a neměnná po celou dobu splácení.
  • Výše částky, kterou budete každý měsíc splácet.
  • A další poplatky, které se přičítají k úvěru.

mince
Můžete se podívat na reprezentativní příklad.Americkou hypoteční kalkulačku neposkytujeme. S každým klientem nakonec pracujeme individuálně, proto přizpůsobujeme úvěr potřebám daného klienta. Nejde bohužel nastavit základní sazby, když o vás zatím nic nevíme, ani to, na kolik budeme moci odhadnout vaši nemovitost, kterou budete ručit, ani základní sazbu, kterou můžeme nastavit jako úrokovou sazbu. Vše záleží na individuálních podmínkách.
Velkou výhodou je rychlost vyřízení

  • Žádné složité papírování, ale naopak velice rychlé vyřízení, které vás nebude brzdit ve vašich plánech, ale skvěle je doplní. Navíc můžete splácet třeba až 30 let, takže si můžete být jisti nízkou splátkou, kterou každý měsíc dokážete splácet, aniž byste si dělali velké starosti.