Odjeďte vypůjčeným autem

Možná jste se už do podobné situace dostali. Nebo ji znáte z vyprávění kolegů. Jen jste se pousmáli a ani na chvíli jste nepomysleli, že by Vám Vaše Octavia udělala totéž, a to v tu nejnevhodnější dobu.

automobil

Ale stát se může cokoliv
Jen si představte tu nejnemožnější situaci. Jako ve zlém snu byste ráno před týdenním pobytem na horách spakovali všechno potřebné, uložili do vozidla, popoháněli rodinu, abyste včas vyjeli, a při plně naloženém vozidle by Vaše vozidlo bylo náhle nefunkční. Co byste udělali? Lamentováním vozidlo neopravíte. Soustavným startováním vozidla by odešel i startér. Takže zbývají dvě po sobě jdoucí možnosti.

  1. Necháte vozidlo, které předtím vyprázdníte, odtáhnout do servisu.
  2. Využijete služeb autopůjčovny v Praze.

Nic jiného Vám totiž nezbyde. Zrušit dávno zaplacený pobyt jen kvůli tomu, že vám kliknulo vozidlo v tu nejnepříhodnější dobu, si přece nenecháte zkazit pobyt, na který jste se tak dlouho těšili. Spolehlivá autopůjčovna Praha Váš nečekaný a zásadní problém dokáže vyřešit. Dokonce můžete najít v autoparku půjčovny i stejný typ vozidla, na který jste zvyklí.

jízda v autě


Každá svízel má řešení
Víte, když všechno klapne, jak má, je to skvělé. Ale když si umíte poradit v krizových situacích je to víc než skvělé. A pokud by vás nenapadlo, že si vozidlo můžete zapůjčit v pražské autopůjčovně, potom byste měli opravdu těžkou hlavu. Jen musíte vědět o tom, že řešení se vždycky najde. A pokud Vám jde o peníze, které vydáte navíc za pronájem zapůjčené Octávie, věřte, že se finančně nepoložíte. Musíte mít na paměti, že sice vydáte peníze za opravu vlastního vozidla, a zároveň i za vypůjčení vozidla v autopůjčovně v Praze, ale Váš naplánovaný program se nezmění. Možná jen s malým zpožděním, než jste si původně naplánovali.
Ještě jste se do takové situace sice nedostali, ale je dobré vědět, jak ji vyřešit bez ztráty pohody.