Plánovaná rekonstrukce a únik tepla

Problematika úniku tepla zasahuje do našeho bydlení poměrně výrazně. Odhalí různá tajemství, o kterých jste možná ani neměli tušení. Ihned Vám dá výsledek, podle kterého se můžete rozhodnout. Tento způsob je vhodný pro plánované rekonstrukce, ale i pro již vykonané opravné práce.střechy v městečku, v dálce pole a nebe.jpg

  • Termovizní měření Úniky tepla Vám dá jistotu, že děláte správnou věc, pokud se chystáte na rekonstrukci a máte v plánu měnit důležité součásti obydlí. Není jednoduché rozhodnout se například pro výměnu oken, ale je daleko lepší udělat to raději zavčasu, ať předjdete zbytečné ztrátě a to nejenom z pohledu tepla, ale především financí. Mnohdy se lidí diví, kolik mohou opravdu ušetřit, když zvolí kvalitní zateplení nebo lepší prvky, pokud se rozhodnou pro rekonstrukci či například výměnu oken. Po odborné a profesionální konzultaci doporučíme opatření a pomůžeme vysvětlit nejvhodnější a nejvýhodnější princip rekonstrukce.

V případě, že jste se nechtě dostali do úskalí s reklamací

Náš výstavní protokol poslouží jako doklad i k reklamaci. Můžete pomocí něj uplatit nárok v reklamačním řízení, pokud jste se dostali do úskalí a potřebujete mít alespoň něco v ruce, abyste mohli firmu, která Vám rekonstruovala dům a naslibovala nulové úniky tepla a slib bohužel nesplnila, přivést tak trochu do rozpaků. V tomto případě se vždy jedná o nepříjemnosti, ale pokud si jste jistí, že firma, která Vám opravovala dům nebo vyměňovala okna, pochybila či nedodrželi podmínky smlouvy, pak může náš protokol sloužit jako prokazatelný důkaz.starý domeček, otlučená žlutá omítka, stojí v zimě zasněžený.jpg

  • Máme zkušenosti, odborné znalosti, poskytujeme profesionální poradenství a oficiální poklady například i k vyřizování reklamací.
  • Naše dokumentace Vám poslouží pro účely http://eagri.cz/public/web/mze/ochrana-zvirat/kontakty/vybor-pro-ochranu-zvirat-pouzivanych-pro/ rekonstrukce. Pokud se rozhodujete, můžete zvolit to, co Vás trápí nejvíce. Například začít výměnou střechy v případě, že tudy odchází nadbytek tepla a výměnu oken, které sice nejsou dokonalé, ale dá se to ještě nějakou dobu přežít, nechat na příští rok.