Podzimní velký úklid nechte na odbornících

V letních měsících se nade jistě vždy mnoho příležitostí k pořádání různých oslav, nebo posezení s přáteli. Ne vždy se ale z mnoha důvodů podaří tuto akci uskutečnit na zahradě, a tak nezbývá než hosty přijmout přímo v bytě. A právě v těchto případech se často naplňují obavy hostitelky o zařízení obývacích pokojů a kuchyní, kde si hýčká svoje doposud neposkvrněné a opečovávané čalounění pohovek a krásné koberce. Bohužel mnoho takových oslav končí různými skvrnami, které se sice dají za jistého úsilí vyčistit ručně, ale pokud se jich už nastřádalo za nějaký čas více, vyplatí se obrátit na odborníky, jakými jsou čištění koberců Praha, kteří vás ušetří namáhavé dřiny.
koberec  <a href=před d pohovkou“ src=“https://ca-ali.cz/wp-content/uploads/img_a358424_w1709_t1572761418.jpg“ style=“max-width: 56%; max-height: 56%;“>
Po telefonické, nebo mailové objednávce se k vám dostaví náš kvalifikovaný zaměstnanec, který provede posouzení čištěného materiálu, původ a rozsah skvrn a na základě tohoto zjištění zvolí ty nejvhodnější přípravky a aditiva, jež podpoří co nejefektivnější výsledek. Po důkladném vysátí účinným vysavačem s klepací hlavou, který vysaje i ty nejodolnější částice nečistot, přichází na řadu hloubkové extrakční čištění za pomocí účinných strojů, které vlas koberce doslova vyperou a také načechrají. S menším rozsahem skvrn si poradíme nástřikem speciálního roztoku a použitím
kartáče. Při větším znečištění odolnějšími skvrnami doporučujeme službu Rotovac system.
vysávání koberce

Po dokončení práce je přizván zákazník ke kontrole výsledku a následuje výpočet ceny, který se odvíjí jednak od rozsahu znečištění, a také od způsobu čištění a míře použitých prostředků. Pro stálé klienty jsme jako pozornost připravili zajímavé slevy a bonusy.
Svěřte bez obav nejenom vaše koberce, ale i pohovky, židle a matrace do rukou našich odborně proškolených pracovníků, kteří se postarají o to, aby váš domov s přicházejícím podzimem znovu zavoněl a zazářil.