Pro všechny nadměrné náklady je tu půjčovna dodávek!


Přemýšlíte nad tím, jak co nejefektivnějším způsobem převézt z místa na místo pořádnou hromadu věcí? Což si takhle pronajmout dodávku? V půjčovně dodávek Praha je to hračka, vždy zde získáte spolehlivé vozidlo za nejnižší dostupnou cenu v regionu.

A tím to zdaleka nekončí. O výhodné ceně jsme se už bavili. Dále je třeba zmínit opravdu široký výběr vozidel. Můžete vybírat z vozů o menší kapacitě, až po vozy Ford Transit té největší velikosti. A navíc je zde pro vás k dispozici i praktická půjčovna přívěsů.

loading-652296_640

Jak vozidlo využijete, to záleží jen na vás, podmínky vám nikdo diktovat nebude. Můžete ho využít ke stěhování, na převoz materiálu či nářadí na stavbu, k zásobování, anebo třeba i k přepravě osob. Možností je opravdu mnoho. Dokonce vám taková nabídka může přijít vhod i v situaci, když uvažujete nad tím, jak dostat domů opravdu velký nákup z obchodu – třeba nový nábytek. Když máte po ruce spolehlivý a opravdu prostorný vůz, je toto všechno hračka.

Možná řešíte, co budete dělat se svým vlastním vozidlem po dobu, kdy budete jezdit s tím pronajatým – skvělým řešením je využití možnosti parkování v areálu firmy, protože budete mít jistotu, že budete mít kde parkovat, a že vám vozidlo z hlídaného areálu nikdo nezcizí.

moving-312082_640

A na co ještě se můžete těšit, když si pronajmete automobil s velkou nákladní kapacitou?

Třeba na téměř neomezený počet kilometrů v ceně pronájmu – zdarma můžete najet až 500 kilometrů, což rozhodně není málo. A proto, abyste nemuseli řešit, jakou cestou se vydat, máte k dispozici také aktuální dálniční známku, takže se můžete pohybovat po všech silnicích a vždy si zvolit takovou trasu, která je pro vás nejvíce výhodná.

Samozřejmostí je i povinné pojištění a prémiová asistenční služby zdarma, která vás nikdy nenechá na holičkách, ať už jde o cokoli!