Redakční systém WordPress

Chcete si spravovat své vlastní webové stránky? V dnešní době to není žádný problém. Nemusíte znát žádné scripty, html kódy a CSS styly. Bude Vám stačit pouze některý z redakčních systémů. Existuje jich celá řada. Například Drupal, Joomla a nejblíbenější, nejpoužívanější a uživatelsky nejpříjemnější WordPress.
Wordpress je redakční systém, který využívají i uznávaná světová i česká média.

Práce se ním je velmi jednoduchá a naučí se jí každý. Do WordPressu si můžete stáhnout zdarma dostupné pluginy, šablony a jiné. Nabídka šablon je velice široká. Na internetu najdete tisíce a tisíce šablon, stačí si vybrat podle preferencí.
Wordpress Vám umožňuje provozovat například vlastní e-shop, různé fóra, magazíny, fotogalerie i profesionální stránky.
 

Zcela zdarma

Systém WordPress si můžete stáhnout zcela zdarma a k jeho instalaci stačí několik kroků, které zvládne opravdu každý.
Systém WordPress běží i na free serverech (domény třetího řádu), což je v dnešní době velmi hojně využíváno.
Webové stránky můžete editovat sami. Nemusíte nikomu platit za úpravu Vašich webových stránek, když vše zvládnete zcela sami. Systém je velmi jednoduchý, přesto na internetu lze nalézt celou řadu návodů či video návodů, které Vám poradí, jak začít.

I co se týče zabezpečení Vašich webových stránek, WordPress v nabízí maximální podporu. Můžete si stáhnout mnoho pluginů, které Vám zabezpečí Vaše webové stránky proti neoprávněnému vniknutí do Vašich stránek.
Wordpress napomáhá také v oblasti seo optimalizace. Jistě víte, že seo optimalizace je v současné době velice důležitá k tomu, aby si Vás lidé všimli na internetu.

WordPress pravidelně aktualizuje své zdrojové kódy, což Vám zajišťuje neustálou bezpečnost a aktualizaci Vašeho zdrojového kódu, což je velice důležité kvůli bezpečnosti.
Pro ty, kteří chtějí web rychle, zdarma a profesionálně, jsou redakční systémy tou nejlepší volbou.