Romantická Paříž jako na dlani


Jen stěží narazíte v Evropě na více romantické město, než je právě Paříž. Tato evropská metropole je proslulá svými kouzelnými uličkami, překrásnou Eiffelovou věží, mnoha parky a roztomilými kavárnami na každém rohu. Nemluvě o stánkách s palačinkami na každém kroku, věhlasných bagetách a pouličních muzikantech a dalších umělcích. Pokud byste chtěli se svou drahou polovičkou strávit nějaký čas jen ve dvou a užít si tu pravou romantiku, tak právě Paříž bude skvělou volbou. Najdete tu vše, co byste mohli během svého zamilovaného euro víkendu potřebovat.
Louvre pyramida

Jak se tam dostat?

Existuje poměrně dosti způsobů, jak se dostat do Paříže. Záleží jen na vás, jakou cestu preferujete. Nejméně pohodlnou možností je cesta autem nebo autobusem. Trvá to až šestnáct hodin, je to mnohdy nekomfortní a přijdete o cenný čas, nemluvě o tom, že si budete muset vzít dovolenou na delší časový úsek. Mnohem pohodlnější je samozřejmě zvolit letadlo. Už dávno neplatí, že jsou letenky cenově nedostupné a je potřeba na ně šetřit několik měsíců.
Věděli jste, že jsou dokonce mnohdy levnější, než samotné jízdenky na autobus? Letenky do Paříže lze pořídit třeba již od tisíce korun. Záleží samozřejmě na konkrétní letecké společnosti, přičemž abyste dosáhli takto nízké ceny, dost pravděpodobně budete cestovat s nízkonákladovou společností. Pokud tedy vyžadujete větší luxus a servis, na který jste možná zvyklí, volte klasickou společnost. Musíte však vzít v potaz, že si budete muset připlatit.hrad v Disneylandu

Vyzkoušejte chytrý vyhledávač
Použijte praktický vyhledávač, který vám během několika málo vteřin najde všechny dostupné letenky ve vašem termínu, které vám vyhovují všemi svými parametry. Není důvod, abyste zdlouhavě procházeli desítky stránek nejrůznějších společností, když si můžete nechat zobrazit výsledky hledání během chviličky, a to na jednom místě.