Rychlá americká půjčka pro každého

Hledáte půjčku, díky které získáte potřebný obnos peněz, ale která vás zároveň nebude zbytečně zatěžovat? S americkou hypotékou budete jistě spokojeni!
Americká hypotéka má mnoho předností, které z ní dělají snad nejoblíbenější půjčku na trhu. Není se čemu divit – lidé mají rádi, když jim někdo poskytne to, co potřebují, a nezatěžuje je přitom zbytečnými povinnostmi.
detail euro centu
A o to zde právě jde! Americký úvěr můžete mít, když splníte dvě jednoduché podmínky – když prokážete dobrou bonitu (podmínka platná u všech druhů půjček), a když se za půjčku zaručíte nemovitostí. A to je snadné, že?
Když budete srovnávat americký úvěr s ostatními druhy úvěrů, pak vás jistě napadne, že jeho nevýhodou je vyšší úroková míra. Ano, je to tak, a je to dáno tím, že tento typ půjčky klade na žadatele tak malé nároky, že je pro poskytovatele svým způsobem rizikový.
Důležité je zmínit, že se jedná o bezúčelový úvěr – tedy nemusíte dokládat, k čemu peníze využijete. Takže poskytovatel půjčky vlastně neví, zda nemáte v plánu nějaký velmi riskantní podnik. Právě proto je úroková míra o něco vyšší, a přesně z tohoto důvodu je vyžadováno ručení nemovitostí.
žena před euro mincí

Jakou nemovitostí mohu ručit?

Ručení nemovitostí je vlastně snadná věc. Je to velice pohodlný způsob záruky, neboť nemusíte udělat nic víc, než si zvolit nemovitost, kterou budete za úvěr ručit (takovou, kterou vlastníte), a vše ostatní už poskytovatel půjčky zajistí za vás.
Ručit můžete libovolnou nemovitostí – nezáleží na jejím druhu, ani na její hodnotě. Jen je potřeba si uvědomit, že peníze můžete čerpat až do výše 70 % hodnoty vámi zvolené nemovitosti. To znamená, že čím hodnotnější nemovitost zvolíte, tím vyšší sumu peněz si můžete půjčit.

Nevlastníte nemovitost?

Ani to vadit nemusí, jestliže se za vás zaručí někdo druhý – ochotný spolužadatel, který potřebným majetkem disponuje.