Snímací rovnátka

Ortodoncie Praha je velmi vážená soukromá klinika, ve které můžete opravdu hodně získat. Zabýváme se rovnáním zubů, a to hlavně u všech pacientů, bez ohledu na věkovou skupinu. Většině mladých pacientů dělá radost hlavně barevná snímací rovnátka či s obrázky. Ty my děláme také. Můžeme ale ošetřit i dospívající dospělé pacienty, kteří mají problém právě křivostí zubů, pro ty bychom spíše nabídli neviditelná rovnátka, která jsou průhledná a nebudou tak být do oka.

snímací rovnátka

Je to velmi estetické a nebudete se v nich cítit špatně. Můžeme klidně vyřešit stav vašich zubů ortodonticky, to znamená tak, že posuneme všechny zuby, přerovnáme je tak, aby to vypadalo dobře a fungovalo a kontaktujeme implantologa, se kterým všechno vytvarujeme a zavedeme zubní implantáty a dokážeme i spolupracovat s čelistní chirurgií, ale to je v horších případech, kdy na to nestačíme. Řeší se to operativně.

sádrový model

Co musíte udělat, aby to všechno dopadlo dobře?

Je nesmírně důležité, abyste si uvědomili, že pro úspěšnou léčbu, je potřeba získat dokumentaci, která zahrnuje vstupní konzultaci, zhotovení otisků chrupu, rentgenové snímky, klinické vyšetření a další podobná vyšetření. Musíme správně sestavit návrh a plán a musíme všechno správně zkombinovat s pacientem. Jakmile se všechno takhle vyřeší, tak můžeme jít do praktického zahájení léčby. Je strašně důležité, abyste si i vy, jako pacienti uvědomili, že je to běh na dlouhou trať a je potřeba, aby tomu věnovali svojí pozornost, chodili na prohlídky, pořádně si čistit zuby a dodržovali správně hygienu a vše dělali dle plánu podle ortodontisty. Pokud něco nedodržíte, tak by to mohlo znamenat pro vás vyhozené peníze, energii a bylo by to akorát spíše demotivující pro vás pro všechny, takže je dobré se držet opravdu plánu.
Rozhodně to zkuste. Bude to stát za to, jakmile se na někoho usmějete, tak to bude cítit z vašeho úsměvu, že si najednou věříte.