Turistické batohy pro nejmenší

Pokud chodíte rádi celá rodina i společně s vašimi ratolestmi na delší procházky nebo túry, budete s sebou určitě potřebovat více věcí, než když jste vyráželi jen sami, bez dětí. A právě ony už zvládnou nějakou tu menší zátěž unést a mohou si tak do svého vlastního zavazadla dát alespoň nějaké to pití, svačinku nebo pláštěnku. Díky tomu tak uleví vašim zádům a vám přibyde místo ve vašem ruksaku. Navíc se ti nejmenší nejčastěji takovému nošení ruksaku nebrání a nosí ho rádi.děti s batůžky
Dětské batohy Bestarmy využijí vaše ratolesti nejen na školních výletech, ale také na vašich společných rodinných cestách a výpravách. Menší ocení zvířátkový design a menší kompaktní velikost, ti větší zase ocení typický „dospělácký“ vzhled ruksaků. Nechybí velký výběr nejrůznějších barev pro kluky i holky.
Malí výletníci si tak budou moci túru užít se vším všudy a kdykoliv se napít nebo občerstvit díky tomu, že budou mít svůj batůžek neustále při sobě.
Známá a oblíbená značka turistických ruksaků DEUTER je pověstná svými kvalitními a odolnými produkty, které jsou praktické, moderní a pohodlně se nosí. Vaše děti tak při nošení těchto značkových ruksaků nebudou popruhy nikde tlačit a díky hrudnímu popruhu bude také ruksak lépe držet a nebude sklouzávat. Hrudní popruh také zajistí lepší pohodlí zádům. Tím ovšem vychytávky nekončí. Další vychytávkou jsou například praktické postranní kapsy nebo úchytky pro přichycení spacáku. Praktická je také nášivka, na kterou se mohou napsat kontaktní údaje na rodiče nebo jinou kontaktní osobu, což je klíčové, pokud by se dítko někde ztratilo.
Vybavte vaše ratolesti praktickým ruksakem, který využijí při rodinných, školkových nebo školních výletech, na prázdninách a dovolených.děti na výletě
Na dětské batohy od značky Deuter je spolehnutí ve všech ohledech a právem jsou mezi rodiči i dětmi velmi oblíbené.