Ubytování v Lednici


Věděli jste, že Lednicko-valtický areál je součástí dědictví památek UNESCO? Jistě je to ocenění, které má zasloužené, takže určitě stojí za návštěvu. Každý by měl tohle dědictví našeho lidu vidět, protože to je nádhera. Nádherné prostory zámku, která je opravdu krásně stylizovaný s nádhernou zahradou, která je obklopena nádherným parkem, který je jako stvořený pro krásné, letní procházení. V zimě je to také podívaná. Zase je všude sníh a má to trochu jinou stranu mince. Naše nabídka ubytování je rozhodně skvělá.

zámek lednice

Provozujeme zde i reprezentační plesy. Součástí nabídky hotelu je i privátní wellness a další masáže a jiné velice příjemné a uvolňující procedury a programy. Věděli jste, že se takovému kraji, ve kterém se nachází právě tenhle zámek, nezdáví zahrada Evropy? Venkovní bazén je také součástí hotelu, takže v horkém letním počasí je možnost se zde zchladit. Určitě to uvítáte. Každý si rád pochutná na dobrém jídle. Naše vyhlášená kuchyně vám bude jisto jistě chutnat.

Kulturní akce

Jelikož je to turistické středisko, tak je zde mnoho aktivit, které můžete zkusit jak se svojí celou rodinou, tak i v páru, třeba si zajít na okouzlující masáž a tak dále. Koukněte se na fotky vinných sklepů, jídelny, pokojů a sami si udělejte obrázek o tomhle skvělém místě, které na vás musí udělat dojem a musí ve vás zanechat pozitivní zážitky, protože tohle je opravdu silné, to jinak nejde. Vyberte si včas a vaše rezervace bude zde zaregistrovaná. Pak už jenom přijdete a užijete si krásné chvilky v tomhle resortu pro všechny milovníky českých, krásných míst.

lednický zámek

Bazén
Pokud pojedete na dovolenou za námi s dětmi, tak v letním období je jasné, že se budou děti potřebovat zchladit, bez toho tohle prost nejde. K létu bazén neodmyslitelně patří. Udělejte si s vaším miláčkem romantický víkend.