Ušetřete při nakupování

Nakupování je běžná součást našeho života, vždyť až na nějaké výjimky (bretariány – údajně jsou živi pouze z dýchání a ze slunečního svitu) jíst a pít potřebujeme. A to nemluvíme o tom, že se musíme nějak odívat, dopravovat do práce, dodržovat základní hygienické návyky.

Jídlo, pití, kosmetika, dopravné, to všechno něco stojí. Protože peníze zatím nerostou na stromech, ani vědci nepřišli s klonováním našich mincí a bankovek, plat má limitovanou výši, snažíme se na našich nákupech ušetřit, co se dá a peníze raději investovat do zábavy, koníčků.

Někteří lidi šetření řeší slevami a akcemi, ve kterých nakupují. Nebudeme diskutovat, zda potraviny nakoupené v akcích jsou kvalitní, nebo po záruční lhůtě. Navíc například dopravné v akci nekoupíme. Bohužel hodně lidí sahá i po půjčkách na všechno možné, bohužel mnohdy i na to, co v dané chvíli akutně nepotřebují.
Zkusíme vám nabídnout jinou alternativu, jak ušetřit. Už jste slyšeli o službě cashback.

Cashback šetření

Jedná se o tzv. zpětnou slevu při nakupování přes některé webové portály a e-shopy. Pokud se u serveru využívající cashback zaregistrujete, nakoupíte v e-shopu u nějakého e-shopu, který podporuje cashback, je vám vyplacena zpětně sleva z nákupu. Obvykle se jedná o jednotky procent. Ale neberte slevu zadarmo – za pouhou registraci.

V České republice můžete využít například cashbacku u PlnaPenezenka. Služba sama popisuje zisk slevy třemi jednoduchými kroky:
•        Vyberte si internetový obchod,
•        objednejte si produkt, službu, zboží,
•        a oni vám připíší provizi.

PlnaPenezenka nabízí opravdu širokou škálu e-shopů, kde můžete od nich uplatňovat zpětnou slevu na zakoupené zboží. Jmenujme například Zoot, Reboot, Tchibo s oblasti módy, MyFood, DameJidlo, SushiTime ze sféry potravin.
Zaregistrujte se u PlnePenezecnky či jiného cashBack portálu ještě dnes a ušetřete se peníze na dovolenou.