Usnadněte si start podnikání

Rádi byste začali konečně podnikat a realizovat své velké plány, ale jediné, co vás odrazuje je právě náročnost založení firmy? Je pravda, že právě tento nelehký úkol spoustu lidí odradí. Je to totiž spousta papírování, administrativy a dalšího zařizování. Není to zkrátka nic jednoduchého, avšak na druhou stranu, dá se to zařídit i jinak. Ptáte se jak? Je to prosté – využijte služeb profesionálů, kteří vám v tomto ohledu poskytnou pomoc. Jsou ochotni zajistit vám založení společnosti bez jakýchkoliv starostí z vaší strany. Nebudete muset dělat naprosto nic, o všechno bude zkrátka a jednoduše postaráno. Vy se budete moci soustředit pouze na své podnikatelské plány, na kterých jste tak dlouho pracovali. Nepříjemné povinnosti nechejte na druhých.

dohoda

S.r.o vám přinese samé výhody

Možná stále nejste tak úplně jasně rozhodnutí, jestli chcete společnost s ručením omezeným, nebo jestli si vystačíte s živnostenským oprávněním. Věřte, že se vám mnohem více vyplatí právě s.r.o. Má to spoustu výhod, například už jen to, že budete muset platit nižší daně, což vám přinese obrovskou úsporu. Nemluvě o tom, že se budete moci jakožto majitel firmy účastnic nejrůznějších výběrových řízení, která vám naopak přinesou hromadu možností. Ocenitelný je také fakt, že váš osobní majetek nebude v žádném případě spojen s majetkem firmy, což znamená, že kdyby došlo k nějakému problému, nedoplatíte na to svým majetkem. A jako poslední velká výhoda na závěr – k tomu, abyste mohli založit vlastní podnik, vám stačí kapitál jedna koruna. Je to tedy možnost i pro ne tolik zajištěné začínající podnikatele.

podpisy

Podejte si žádost online

O založení s.r.o můžete požádat i online, není tedy třeba kamkoliv chodit a cokoliv zařizovat osobně. Bohatě stačí, abyste nejprve vyplnili online formulář, na což vás budou následně kontaktovat odborníci. S těmi poté domluvíte všechny další potřebné detaily.