Užívejte si párty a nedělejte si hlavu s autem, kterým jste přijeli


Možná jste již dlouho snili o tom, abychom snadněji a jednodušeji mohli využívat služby, kterým se anglicky říká drink and drive neboli pit a řídit. Jak si tento název vyložíme? Samozřejmě ne tak, že bychom pili a mohli sami řídit, ale vyložíme si to tím způsobem, že můžeme pít a můžeme být odvezeni pomocí služby na odvoz vozidla. Ta odveze naši maličkost a dokonce náš vůz přímo domů či vlastně kamkoliv, kam chceme odvézt.
Drink and drive Praha Convoy je novodobá služba pro moderní muže a ženy, kteří se nechtějí nechat omezovat.lahve s alkoholem, havana club, vodka, nějaké šampaňské a podobně
Užívejte si skvělé akce i bez toho, abyste si stále dělali starosti o automobil zaparkovaný na parkovišti nebo za rohem, kterým jste přijeli. To se pak na mysl vkrádají jenom myšlenky typu:

  • Jak to uděláme večer? Jak pojedeme domů, když budeme pít alkohol, jak se dopravíme ráno zase zpátky? Kdo pro auto na druhý den pojede? Jak pro auto na druhý den pojedete? A odpadá i starost o to, abyste v noci volali taxíka a platili zbytečně peníze za dopravu, když stejně na druhý den se budete muset opět nějakým způsobem dopravit na oné místo, kde jste večer předtím zaparkovali. Následně pak stejně musíte opět odvážet automobil domů.

Objevte všechny výhody této služby

  1. Jedná se o odvoz vozidla v případě, že jste indisponováni.
  2. Díky této služby se můžeme bavit a pít alkohol podle libosti. Nemusíte se nechávat omezovat.
  3. Přijdete si na akci vlastním vozem a vlastním automobilem také odjedete.
  4. Přitom však můžete popíjet alkoholu tolik, kolik si jenom přejete, takzvaně co hrdlo ráčí.
  5. Zavoláte dispečink, domluvíte potřebné informace a přijde pro Vás náš profesionální řidič.
  6. Odjedete vlastním vozidlem, na sedadle spolujezdce až domů.
  7. Vydařený večer a auto budete mít doma.

párty, modrá světla, kluk co zvedá ruce vzhůru, mnoho lidí

Konečně můžeme slavit, bavit se a nemyslet na to, že někde zůstanete i s automobilem. Jakmile zavoláte na dispečink a domluvíte potřebné informace, přijedou pro Vás hned dva řidiči. Jeden se Vás ujme, nastoupí jako řidič Vašeho vozidla do auta a i s Vámi jako spolujezdcem odjede na místo určení, třeba Vás doveze domů, druhý pojede s naším autem za Vámi a vyzvedne našeho řidiče.
Tuto službu může využít naprosto každý a to i v nečekaných situacích, proto tady jsme. Snažíme se přizpůsobit všem potřebám našich klientů.