Vyberte si tu správnou kabelku

Dvě otázky na úvod. Kolik vlastníte kabelek? A kolik z nich skutečně používáte? Je známo, že ženy se rády obklopují hezkými věcmi včetně kabelek. Jedná se vlastně i o nutnost, která je spojená se snahou sladit barevně oblečení spolu s doplňky. Druhým důležitým faktorem je příležitost, na kterou kabelku vybíráme, ať už se jedná o volný čas, práci, nebo společenskou událost, vždy je třeba sáhnout po té správné. Ne všechny ovšem splní naše požadavky a po nějakém čase jsou na nich vidět různé známky opotřebení, což mnohdy přináší jisté zklamání.
Detail hnědé kabelky
Aby se tahle situace neopakovala, zkuste zvolit nadčasové luxusní dámské kabelky, jejichž zpracování a použitý materiál je zárukou prvotřídní kvality. Na jejich výrobu byly použity přírodní kůže z řady Dauphin, Ruga, a také safiánová kůže, která díky svému technologicky náročnému zpracování získává velmi vysokou odolnost proti vodě a otěru. Samozřejmostí jsou odnímatelné a nastavitelné popruhy a většina námi nabízených produktů je také opatřena kovovými doplňky zlaté barvy, ve které také máte možnost nechat na kabelku vyrazit vlastní monogram. Další možností je zdobení ruční malbou, dle vašeho návrhu, kterou s vámi konzultují naši designéři emailovou cestou a po vašem schválení nanesou na zvolené zboží. A právě toto ozvláštnění dává našim kabelkám ke všem výše jmenovaným vlastnostem navíc punc originality.
Monogram-písmeno A
Pokud tedy přemýšlíte o novém kousku, který byste si ráda pořídila do svého podzimního šatníku, neváhejte navštívit naše stránky, kde na vás čekají zajímavé modely v mnoha různých barvách korespondujících se současným módním trendem. Je tedy nejvyšší čas prohlédnout šatník a zamyslet se, který typ kabelky bude pro vás nejvhodnější a využijete ho pro více příležitostí, protože s našimi luxusními koženými kabelkami to jednoduše možné je!