Za pomocí barevného písku vytvoříte neuvěřitelné obrázky

Když je venku sychravo, když děti onemocní a nemohou chodit ven, když si potřebujete jen tak odpočinout nebo, když chcete zkusit něco nového. Malování za pomocí barevného písku si zamilujete, ať už jsou vaše záměry jakékoliv, objevte tuto snadnou techniku, kterou si mohou během chvilky osvojit malé děti, dospělí i senioři.písek existuje v mnoha barevných provedeních

Nic nového jen modernějšího

Malování barevným pískem není žádná nová a moderní technika, pouze poupravená technika, která je známá již po staletí. Z pomocí písku se malovalo v různých národech a vy si jej můžete užít v mnohem barevnější a zábavnější formě. Jemný písek existuje v mnoha barevných odstínech a vy si s jeho pomocí můžete vytvořit obrázky podle své libosti ale klidně i přáníčka k narozeninám nebo jmeninám.
Malovat lze samozřejmě na jakýkoliv materiál, nejlepší je však začít se samolepícími papírovými šablonami. Ty zkusíte jednou a naprosto si je zamilujete. Nejenže značně usnadňují práci a to především dětem nebo začátečníkům, jejich používání je pohodlné, nezpůsobíte doma žádnou pískovou nepořádkovou pohromu, navíc si budete muset vytvořit jakýkoliv obrázek podle vašich představ a vždy bude naprosto dokonalý.děti budou určitě nadšené

Jak to funguje

Práci se šablonami zvládne opravdu každý, i děti od věku tří let. Navíc je prokázané, že technika malování barevným pískem u dětí rozvíjí jemnou motoriku a podporuje vlastní představivost a kreativitu. Dospělým zase může pomoci s koncentrací, neuvěřitelně uklidňuje mysl a podporuje relaxaci. Což bezesporu potřebuje každý z nás.
Jestliže pro začátek opravdu zvolíte malování se šablonami, bude se vám pracovat jednoduše. Ze šablony se postupně odlepují části předpřipravených kousků obrázků, tyto kousky mají vždy samolepící povrch, písek tak jen jednoduše sypete a on se přichytává na předlohu. Takový obrázek pak můžete darovat nebo si jej uschovat na památku.