Zážitkový areál plný překvapení

Chystáte se s dětmi na výlet? Chcete navštívit hlavní město Prahu nebo zde bydlíte a přemýšlíte, kam s dětmi za zážitky? Zážitkový duhový areál přináší spoustu překvapení, her, zábavy a atrakcí.
V areálu je samozřejmě možnost občerstvení a Wi-fi připojení. Vychutnejte si odpočinek a něco dobrého k jídlu a pití, zatímco se děti budou veselit a unavovat různými atrakcemi. Můžete je nechat pořádně vydovádět a vy si alespoň jeden den trochu odpočinete.

dovádění

Místo plné jásotu, smíchu a spokojených dětských očí

Děti milují, když se mohou pořádně vydovádět. Když mohou, tak jistěže budou sedět u televize nebo počítače, ale dokonce i ony samy občas poznají, že to pro ně není to pravé a že chtějí něco dělat. Dovádět, jaskotat a protáhnout si tělíčka. Nebaví je sezení u televize, raději by objevovaly svět a zkoušely nové věci a zážitky. Areál je plně přizpůsoben našim malým ratolestem. Mohou sem v jakémkoliv věku, vždy si najdou nějakou vhodnou zábavu, ať jsou menší nebo větší. Hry, atrakce a v podstatě celý park je přizpůsoben všem věkovým kategoriím. Konečně místo, kde se mohou pořádně vyřádit a vydovádět. Čeká je nesčetně atrakcí a soutěží. Celým dnem provází různí animátoři, kteří dohlíží na chod atrakcí, soutěží a celého areálu.

 • Park má rozlohu 55 tisíc metrů čtverečních. Platí se celodenní vstupné za 195Kč .
 • Za celý den si děti mohou vyzkoušet všechny atrakce nebo zůstat u jedné. Záleží čistě na jejich potřebách.
 • Sídlíme v Třebovli kousek od Prahy.
 • Vhodný výlet ze školy či školky.

Tyto zážitky mohou děti zažít i jako výlet ze školy nebo školky. K nám se vleze spousta dětí! Máte postaráno o zábavu po celý den. Navíc si nemusíte dělat s ničím starosti a můžete je nechat, ať se baví.

hračky

Co všechno zde najdete?


 1. Autodráhy se šlapadly
 2. Opičí dráhy
 3. Paintball s luky a šípy
 4. Jízda na segway
 5. Ochlazující relaxační zóna s vodními prvky
 6. Skákací atrakce
 7. Trampolíny
 8. Odrážedla
 9. Obří skládačky
 10. Kuličkové, závodní a překážkové dráhy
 11. A spoustu dalšího.