Zázračný kořen


Toužíte po lepším zdraví, lepší fyzické i psychické kondici? Objevte zázračné účinky prášku Maca, který se získává z kořene rostliny a který vám pomůže po zdravotní stránce, a to v mnoha ohledech. Její zázračné účinky jsou známé již z dob Inků, kteří jej hojně využívali před více než 6.000 lety.
Maca prášek zlepší váš zdravotní stav ve spoustě bodů.

plodnost

NA CO VŠECHNO ZÁZRAČNÝ KOŘEN POMÁHÁ:

  • vliv na plodnost a sexualitu
  • jedním z nejhlavnějších a nejznámějších účinků je pozitivní vliv na sexualitu, především na plodnost, a to jak u mužů, tak i u žen. Díky pravidelnému užívání dokáže několikanásobně zvýšit pravděpodobnost početí a mnoha párům https://www.zena.cz/volny-cas/legendarni-pary-soubyznysu-mely-by-byt-zase-spolu/r~i:gallery:32387/ tak pomůže urychlit cestu k vysněnému miminku. U mužů pak zvyšuje sexuální výkonnost a potenci.
  • zlepšení vytrvalosti a vitality
  • působí proti stresu
  • jste-li často vystaveni stresovým situacím, určitě oceníte i pozitivní účinky kořene na vaši psychiku
  • zlepšuje duševní kondici

těhotenský test

ZDRAVÍ PROSPĚŠNÉ LÁTKY
Tato rostlina, konkrétně její kořen obsahuje spoustu zdraví prospěšných látek. Konkrétně je to například: vitamín A, B1, B2, B6, C a E, dále také dále prvky jako železo, vápník, měď, zinek a další. Mimo to je také tento kořen bohatý na aminokyseliny a mastné kyseliny, dále obsahuje také vlákninu.
Toužíte po miminku,ale stále se vám nedaří otěhotnět? Přemýšlíte už o návštěvě specialisty nebo dokonce o umělém oplodnění? Než se vydáte vyhledat pomoc k lékařům, zkuste se nejprve vydat cestou přírodní, a vyzkoušejte právě Macu peruánskou, která možná i vám pomůže k rychlejšímu početí děťátka.
A jako vedlejší účinky oceníte snížení stresu, zlepšení duševní kondice, vytrvalosti a vitality. Vyzkoušejte na vlastní kůži skvělé účinky tohoto zázračného kořene a podpořte tak vaši fyzickou i psychickou kondici.