Berte si také mustr od druhých

Milé ženy, je některá z Vás na tom stejně, jako já? Snažíte se pečovat o svou domácnost, protože, a to vážně netuším proč, je právě na našich bedrech její čistota? A stále plná lednička? A každý den připravené jídlo pro rodinu? A tak dále? Určitě je to dané tím vývojem dějin, já vím. Ale pokud mě paměť neklame, tak v dějinách ženy do práce nechodily! Ta emancipace nám trochu dala zabrat.
Ne, nechci si stěžovat na to, že mám práci, která mě baví. Ale, přiznám se, že některé domácí úkony nezvládám tak, jak bych si přála.

textura

Onehdy jsem se rozhodla, že konečně vydrhnu tu část kuchyně, která se nachází mezi kuchyňskou linkou a skříňkami nad ní. Mám tam úžasné obklady, které se skládají z malých cihliček. Fakt skvělý design. Jenže ouha! Nenašla jsem žádný pořádný čisticí prostředek, který by mi pomohl ušetřit mé pěstěné dlaně a nehty. A těch rýh mezi nimi! V tu chvíli bych dala nevím co, za celistvé, kvalitně vypracované, hladké obkladové desky v kuchyni!

Měla jsem to štěstí a navštívila jsem známé, kde jsem se stala takovým malým špionem. Z naprosto zištných důvodů jsem se jala hostitelce pomoci v kuchyni.
Hádejte, co jsem chtěla zjistit?

Přesně! Jaké obkladové desky do kuchyně hostitelka má! Moje překvapení nebralo konce. Čistotou skvoucí se kameninová deska na lince spolu se stejným designem ty proklaté obkladové desky. Okamžitě mě napadlo, jak úžasně jednoduše se udržují v čistotě. Rozhodně podstatně lépe, než ty moje malé cihličky s tisíci rýhami mezi nimi.

luxusní kuchyně

Co následovalo?
Téměř okamžitě jsem se jala chystat velkou změnu ve své vlastní kuchyni. Nejenže obkladové desky v kuchyni hostitelky byly čisté, ale také vypadaly naprosto úžasně hned, jak jste do její kuchyně vešli. A to byly ty důvody, proč jsem zvolila naprosto jasnou změnu.
Milé ženy, když už si samy nevíte rady, zcela neochvějně se staňte také špiony v ostatních domácnostech. Ale ne proto, abyste kritizovaly. Ale proto, abyste se inspirovaly! Vyplatí se to!