Hra, která vás neomrzí

.

Je jen málo věcí, které se člověku nikdy neomrzí, a pro mnohé z lidí podobnou věčnou zábavu představují počítačové hry – hledačky. Nicméně i taková zábava se jednou ohraje, a tak už možná pokukujete po něčem podobném, čím byste ji nahradili, anebo čím byste si čas od času zpestřili svůj volný den. A právě takovou skvělou alternativou, která vás jistě pohltí, se může stát úniková hra.

knhovna

Pokud jste o ní ještě neslyšeli, tak si buďte jisti, že vás zaujme. Jedná se právě o hru na způsob počítačových her, ve kterých luštíte šifry a úkoly a hledáte nějakou věc, kód anebo únik z místnosti. A toto je tomu velice podobné, akorát obrovský rozdíl je v tom, že takovouto únikovou hru si můžete zahrát naživo v escape room Praha. A to je něco! Věřte tomu, že vás taková hra bude maximálně bavit. Je to už v praxi ověřeno na tisících lidí, neboť vy možná nevíte, že tato hra k nám doputovala až z dálného východu, z Japonska.

Je tedy jasné, že musí mít mezi lidmi obrovský úspěch, když překonala takovou ohromnou vzdálenost a dostala se až sem. A přitom na ni můžete narazit nejen v Praze, ale také v mnoha jiných českých městech, což opět svědčí o její velké oblíbenosti. Dokonce se nemusíte obávat ani toho, že byste si tuto hru jednou zahráli, a posléze už by vám neměla co dát, neboť byste všechny záhady vyluštili a tajemství by bylo pryč. Tak to ovšem není!

.

kostky

Existuje několik variant respektive typů únikových her, takže když vyzkoušíte jednu, můžete brzy přijít na druhou, jinou hru. Hra je určena pro dva až pět hráčů, takže i díky tomu se při ní rozhodně nudit nebudete. S sebou můžete vzít rodinu, přátele nebo klidně i kolegy z práce, zkrátka kohokoli, s kým se chcete dobře pobavit, nažhavit společně mozkové závity a zažít také trochu napětí a tajemna. Anebo takovou účast ve hře můžete někomu věnovat jako originální dárek!

Hra, která vás neomrzí
4.6 (92%)5
.